* L < 15 - FARA DREPT DE INTRARE IN EXAMEN (SE VA REFACE TESTUL DE LABORATOR IN SESIUNEA DIN TOAMNA)

Punctajele de la partial si de la final (P1 si P2) de minimum15 puncte sunt marcate prin bold si se echivaleaza pentru sesiunea din toamna.

Atentie! Totalul nu se calculeaza decat pentru studentii care au indeplinit conditiile de promovare la ambele segmente (P1 si P2)

*Rog studentii cu diferente care au promovat partialul sa imi trimta un mesaj reminder inainte de examenele din sesiunea speciala.

 

 

Grupa 431A

Proiect 2

L

P1

P2

Total

NOTA

1

ALECUȘAN P. Bogdan-Adrian

 

18,4

0/15

1/0/20

53,4

2/3/5

2

BĂBĂRUȘ Gh. George

 

19,2

22

21

63,2

6

3

CARAIVAN M. George-Alexandru

 

21,7

16

16

54,7

5

4

CIOBĂNICĂ C. Radu-Constantin

 

16,6

12/10/15

0/13/25

56,6

3/3/3/6

5

COLESNICENCU N. Claudiu-Ionuț

10

19,1

21

16

57,1

6

6

DIMIAN E. Andrei Adrian

 

-

 

 

 

 

7

GHIGA I. Alexandru

9 / 10P3

17,6

15

9/11/15

 

4/4/4

8

HEREA G. Cristian-Constantin

 

21

11/16

0/18

55

3/4/6

9

HURMUZACHE C. Ciprian Constantin

 

27

28

28

85

9

10

LĂCĂTUȘU C. Raluca-Cristina

10

16,8

26

15

59,8

6

11

LUCA A.A. Adrian-Alexandru

 

24,4

27

28

85,4

9

12

MARDARE Viorel Oana-Viorica

 

17,8

15

0/18

50,8

3/5

13

MĂNUCĂ A. Ionuț-Adrian

 

19,4

11/16

4/15

50,4

4/5

14

MIHAI Gh. Marian

10

22,8

21

15

60,8

6

15

MIU D. Mădălina-Mihaela

 

24,7

20

25

71,7

7

16

MORARU V.I. Diana-Teodora

 

20,5

16

0/16

52,5

4/5

17

NEGRILĂ T. Angelica

9

17,6

2/23

0/15

55,6

4/6

18

OPRIȚESCU I. Mihai

 

-

 

 

 

 

19

POPA D. Marian-Gabriel

10

22,4

19

0/18

59,4

4/6

20

PRUIU I. Ana-Maria

10

22,4

22

28

75,4

8

21

SÂRBU G. Lucia Ioana

 

24

22

20

66

2/7

22

SOARE I. Bogdan-Cosmin

 

18,6

15

0/24

58,6

3/6

23

STANCIU I. Pompiliu

 

20,4

15

16

51,4

5

24

ȘERBĂNESCU C. George Daniel

10

23

13/17

9/17

60

4/6

25

ȚULUCESCU F.G. Alexandru

 

18,9

17

15

52,9

6

26

VIȘAN V. Valentin

 

24

31

20

76

8

27

VOICU A. Adrian-Nicolae

10

17,6

8/15

13/14/13/28

60,6

4/4/6

28

ZAMFIR M. Oana-Liliana

9

18,8

20

0/24

62,8

4/6

29

ZANFIR Gh. Cătălin Ionuț

10

19,4

17

0/21

58,4

4/6

 

ZAHARIE M.N. Bogdan Alfred (dif.) 2010-2011

9

19,5

0/0/9/11/15

0/0/1/11/17

51,5

4/5

 

ILIE Iulian Alexandru (dif.)*

 

 

21

 

 

 

 

GHEORGHIȘENCO Radu (dif.)

8

 

 

 

 

 

 

ANCU V.A. Mihai (dif.) 2010-2011

 

16,5

15

0/9/10/13/19

50,5

4/4/5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa 432A

Proiect 2

L

P1

P2

Total

NOTA

1

ARAMĂ S. Dan-Ionuț

 

23,4

23

16

62,4

6

2

BANU C. Laura

10

15,4

21

16

53,4

5

3

BIZON N. Cristian-Marius

8

21,9

9/19

0/15

55,9

3/6

4

BÎRSAN P. Ruben Titi

10

16,8

0/21

7/17

56,8

2/6

5

CHELU N.N. Marius-Florin

 

16,7

0

0

 

2

6

CONSTANTIN M. Sebastian Mihai

 

22,4

0/21

0/16

60,4

2/6

7

DINCĂ T. Adrian Ștefan

 

15,5

 

 

 

2

8

GRĂDINARU-TAȘCĂU I. Gabriel

 

15,2

6/27

0/24

66,2

2/7

9

IGNAT D. Mihai

 

23,4

19

17

62,4

6

10

ION I. Alexandru Nicolae

 

21,4

21

21

63,4

6

11

IONESCU C. Ionuț-Liviu

 

21,2

0

0

 

2

12

LACUREZEANU I. Adrian

 

19,8

21

0/4/20

60,8

4/4/6

13

MANEA I. Constantin

 

23,5

0/19

0/6/15

57,5

2/4/6

14

MANOLE Gh. Ion-Laurențiu

7

20,6

20

19

61,6

6

15

MARICA V.C. Iulia-Mariana

 

19,2

2/4/15

12/20

55,2

4/6

16

MAVRU A. Anca-Mihaela

7

16,3

1/24

15

55,3

6

17

MENGHERIȘ I. Ioana

 

24

0/8/23

7/22

71

4/7

18

NICA Gh. Mădălin

 

17,9

0/8/24

0/15

56,9

2/4/6

19

OPREA V. Florentin-Alin

 

16

18

6/18

52

4/5

20

PERIANU F. Răzvan

 

16,2

8/15

9/11

 

3/4

21

PÎRVU V. Sorin Nicolae

 

17,6

15

0/13/28

60,6

3/4/6

22

RADU C. Ana-Maria

 

19,9

15

5/19

53,9

4/5

23

ROBITU M. Paul

 

19,7

21

16

57,7

6

24

SEIT O. Orhan

 

-

 

 

 

 

25

SIMION Fl. Bogdan-Mihai

 

18,6

0/15

0/22

55,6

2/6

26

SULIMAN O. Hulia

 

19,2

12/32

11/19

70,2

4/7

27

ȘERBAN P. Andrei Gabriel

 

15,3

17

15/22

55,3

4/6

28

VOICU A. Eduard-Robert

9

24

11/18

11/16

58

4/4/6

 

TOMA A. Elena Crina (dif.) 2010-2011

7

15

7/19

4/18

52

5

 

ORĂȘANU I. Grațian Romeo (dif.) 2008-2009

7P3

16

9/16

15/18

50

5

 

ROȘCA Clement Andrei (dif.)

 

15,1

0/21

16

52,1

5

 

SÎRBU Adelina Ramona (dif.)

 

 

12

 

 

 

 

BOȚOC Constantin Cătălin (dif.) 2010-2011

 

17

4/9/15

23

55

6

 

ABIBULA Erhan (dif.) 2010-2011

8P3

17,5

23

25

65,5

7

 

CIOBANU Fl. Cristian-Gabriel

 

15

0/7/11

0/9/9

 

4/4/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa 433A

Proiect 2

L

P1

P2

Total

NOTA

1

ARON I. Alexandru

8 / 7P3

16,1

15/18

12/10/21

55,1

4/4/6

2

BEȘTEA C. Constantin-Vlăduț

 

16,3

15

8/12/24

55,3

2/4/4/6

3

CALOTĂ C. Beniamin-Natanael

9

16,8

 

 

 

2

4

CHITIC D. Lucian Alexandru

 

-

 

 

 

 

5

CIOBANU P. Dragos-Iulian

 

15

5/4

9

 

A/3

6

CLĂBESCU I. Cătălin

 

19

0/21

21

61

A/6

7

DIMA R.N. Adrian - Claudiu

10

24,1

21

20

67,1

7

8

GHEORGHE Gh. Corina-Roxana

 

21,4

15

19

57,4

6

9

ILIE N.B. Marian-Dănuț

9

18,6

16

12/23

59,6

4/6

10

IOSIF D.D. George-Mădălin

9 / 10P3

21,5

 

 

 

A/A

11

LAMBĂ M. Andrei

 

18,5

15

10/16,5

50,00

A/5

12

LANGA A. Mihai Cristian

 

18,9

16

19

53,9

5

13

MATEESCU Robert Mihai

 

-

 

 

 

 

14

MENGHERIȘ I. Ioana

 

-

 

 

 

 

15

MORARU N. Andrei-Lucian

 

21

17

17

57

6

16

NEAGU I. Viorel-Samuel

 

17,1

0/9/21

7/15

53,1

3/5

17

NEGREI C. Alexandru

9

19,3

12/17

0/19

55,3

3/6

18

OPREA R. Robert-Georgian

 

15,6

0/15

0/15

50

2/5

19

PARASCHIV A. Radu Alexandru

10

15,3

21

20

58,3

6

20

PATRU F. Cristian

 

-

 

 

 

 

21

PETRE Al.O. Radu-Mihai

10

19,4

0/8/22

0/18

59,4

3/6

22

RĂDULESCU I. Vlad-Alexandru

9

18

9/15

10/17

50,00

4/5

23

SĂLĂJAN Mihail Bogdan

10

15,7

13/17

11/13

 

4/4

24

STĂNCESCU S Mihai Alexandru

9

15,9

0/18

17

50,9

2/5

25

ȘELARU Gh. Cătălin

9

15,6

15

25

55,6

2/6

26

ȘERBAN D. Ștefan

 

19,4

6/28

16

65,4

7

27

TEODORAȘCU M. Paula-Daniela

9

25

23

16

66

7

28

VLAD A. Adina-Mădălina

 

19,2

2

0

 

2

29

VULPE A. Florian

 

24,5

18

18

63,5

6

30

ZĂPUC S. Gabriela

8

15,8

10/18

0/21

57,8

3/6

 

HAMPĂU S. Bogdan (dif.) 2010-2011

 

20

2/30

15

65

7

 

CORUȚ Alexandru Daniel (dif.)*

 

 

20

 

 

 

 

COJOCARU Aurelian (dif.) 2010-2011

 

20

15

16

51

5

 

OPRESCU Mihai (dif.)*

 

 

18

 

 

 

 

PĂTRAȘCU Marinela (dif.)

 

 

0

 

 

 

 

ANDREESCU F. Victor-Cristian

 

20

0/23

0/18

61

2/6

 

* L < 15 - FARA DREPT DE INTRARE IN EXAMEN (SE VA REFACE TESTUL DE LABORATOR IN SESIUNEA DIN TOAMNA)

Punctajele de la partial si de la final (P1 si P2) de minimum 15 puncte sunt marcate prin bold si se echivaleaza pentru sesiunea din toamna.

Atentie! Totalul nu se calculeaza decat pentru studentii care au indeplinit conditiile de promovare la ambele segmente (P1 si P2)

*Rog studentii cu diferente care au promovat partialul sa imi trimta un mesaj reminder inainte de examenele din sesiunea speciala.