Un segment (P1 sau P2) promovat cu minim 15 puncte este echivalat

* = refacerea laboratorului in anul universitar 2006-2007

 

 

GRUPA 441A (EA-II)

 

 

 

 

 

 

 

 Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

1

Botoc V. Andreea Lavinia

 

17

22

19

68

7

 

2

Cernea I. Cristina

 

17

17

4/24

68

4/7

 

3

Cojocaru C. Andreea

10

20

23

32

95

10

 

4

Daia S.A. Alexandru Gabriel

 

9,5

0

0

 

4

 

5

Diaconescu N. Radu Cristian

 

10

24

4/20

65

4/7

 

6

Dumitrescu D. Andrei Ionut

 

15

24

15

64

6

 

7

Dumitru O. Mihail

 

18

23

17

68

7

 

8

Florea M. Gabriela Raluca

 

12

9/26

2/25

73

4/7

 

9

Galan M. Ioan Cristian

 

15

15

20

60

6

 

10

Isar I. George Ciprian

 

15

25

15

65

7

 

11

Luca E. Vlad Gabriel

 

12

0/15

0/24

61

4/6

 

12

Macarie M. Andrei

 

18

22

28

78

8

 

13

Muraru G. Bogdan

 

14

2/15

0/22

61

4/6

 

14

Nicorescu P.D. Alina Ioana

9

19

18

21

77

8

 

15

Niculescu C. Vlad Corneliu

 

11

10/15

15

51

4/5

 

16

Nisiparu T. George

 

16

17

15

58

6

 

17

Peretianu M. Andrei

 

16

17

16

59

6

 

18

Sandu N. Teodor Valentin

 

12

17

17

56

6

 

19

Stanciu G. Stefan George

10

14

26

25

85

9

 

20

Tatasel V. Cornel

 

14

26

0/25

75

4/8

 

21

Timoftie R.D. Radu

 

10

16

17

53

5

 

22

Vladoi O. Laurentiu Sabin

 

11

0/15

0/18

54

4/5

 

 

GRUPA 442A (EA-II)

 

 

 

 

 

 

 

 Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

1

Arau S. Paris

 

13

9/27

4/15

65

4/7

 

2

Burtan-Fleischer V. Cristian

 

16

15

10/19

60

4/6

 

3

Campeanu M. Adrian Vasile

 

13

24

5/7

 

4/4

 

4

Chiriacescu G. Vlad Teodor

 

20

20

25

75

8

 

5

Costache I. Mircea

9

13

20

23

75

8

 

6

Dinca C. Mihai

 

18

16/18

9/18

62

4/6

 

7

Dobrescu D. Marius Stefan

 

10

0/18

3/16

54

4/5

 

8

Dragomir L. Ana Maria

 

14

25

16

65

7

 

9

Florea T. Marian

 

16

22

18

66

7

 

10

Grad A.G. Daniel Augustin

 

15

30

0/22

77

4/8

 

11

Ion M. Mihai Tudor

 

6

15

15

46

5/6

 

12

Juncu D. Gheorghe

 

11

21

15

57

6

 

13

Mocanu T. Adrian

 

15

19

8/18

62

4/6

 

14

Nita I. Iulian Florin

 

20

27

18

75

8

 

15

Patrascu M. Alexandru

 

13

22

21

66

7

 

16

Robu O. Anca

 

12

18

15

55

a/6

 

17

Roman S. Adrian

10

10

15

15

69

6

 

18

Rosca A. Vlad Mihail

 

16

21

8/20

67

4/7

 

19

Stan G. Alina Daniela

8

12

10/17

7/16

63

4/6

 

20

Stancu G. Ovidiu Constantin

 

16

20

15

61

6

 

21

Stefan V. Dragos Stefan

 

11

0/15

0/19

55

4/6

 

22

Tocmag I. Ioana

 

19

22

27

78

8

 

23

Topologeanu V. Mihai Andrei

 

14

23

10/15

62

4/6

 

24

Trancan C. Oana Gabriela

 

17

15

4/32

74

4/7

 

25

Zavoi C. Ionut Alexandru

 

13

21

9/33

77

4/8

 

26

Calin Andreea Cristina 452Abis

9

11

16

25

71

7

 

27

Manole Alina 452Abis

 

20

8

7

 

4

 

 

GRUPA 443A (EA-ISC)

 

 

 

 

 

 

Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

1

Albu H. Alexandru Bogdan

 

11

0/19

0/17

57

2/6

2

Alexiou Anastasios

 

11

16

15

51

5

3

Badan N. Mihaela Mariana

 

15

6/9/20

3/0/15

60

4/4/6

4

Banciu I. Marius

 

8

8/16

7/0/20

54

4/4/5

5

Barbu G. Andrei

 

13

0/16

10/15

54

4/5

6

Batca D. George Valentin

 

11

0

0

 

4

7

Califaru N. Mihai

10

16

0/9/16

0/0/20

72

4/4/7

8

Cazangiu S. Gabriel Bogdan

 

*

0

0

 

 

9

Dumitrescu O.V. Bogdan Mihai

 

16

0/25

0/21

72

4/7

10

Georgescu C. Nicolae Adrian

10

15

0/0/19

0/0/21

75

4/4/8

11

Gheorghe V. Veronica Elena

 

15

a/18

a/24

67

1/7

12

Iacob P. Alexandru

 

13

0/15

0/15

53

4/5

13

Iorgus Z. Sorin

 

17

0/15

1/23

65

4/7

14

Kadar I.Z. Zsolt Robert

 

14

0/4/a/20

0/0/15

59

4/4/6

15

Moise I. Marian

 

14

20

6/15

59

4/6

16

Nastasa C. Alexandru Daniel

 

13

0/23

0/6

 

4/4

17

Orzan A. Iuliana

9

16

0/1/19

7/0/18

72

4/4/7

18

Petcu D. Cristian Stefan

 

15

0/2/17

2/0/19

61

4/4/6

19

Petre M.G. Cristian Stefan

 

12

21

4/13/15

58

4/4/6

20

Sanda V. Cosmin Catalin

9

15

9/0/18

10/0/24

76

4/4/8

21

Soeanu-Caval C. Miruna

15

20

35

25

105

10

22

Stoica I. Valentin Catalin

 

12

9/16

5/15

53

4/5

 

GRUPA 444A (EA-ISC)

 

 

 

 

 

 

 Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

1

Anton M. Ionut

 

17

27

1/31

85

4/9

2

Balhui N. Dragos Andrei

 

12

27/20

0/19

68

4/7

3

Bitoleanu I. Luminita

 

14

14/15

0/16

55

4/6

4

Ciuncanu F. A. Mihai Valentin

 

11

17

4/0

 

4/4

5

Dumitrescu F. Bogdan Florin

14

18

15

18

75

8

6

Enache T. Adrian

 

13

26

0/15

64

4/6

7

Ghelase M. Victor

 

17

0/22

9/15

64

4/6

8

Ionescu A.D. Sorin

 

15

4/21

8/15

61

4/6

9

Magereanu N. Alexandru

 

14

15

2/19

58

4/6

10

Nedelea V. Ionut Georgica

 

18

0/23

9/16

67

4/7

11

Negoita G. George Mihai

 

20

18

20

68

a/7

12

Negrila V. Dan Mihail

 

12

16

6/6/22

60

4/4/6

13

Nicolin D.D. Alexandru

 

17

10/24

7/17

68

4/7

14

Pambuccian V. Victor Vartan

10

19

19

19

77

8

15

Petroi V. Diana Paula

 

13

8/18

15

56

4/6

16

Sanda T. Florin

 

11

23

0/0

 

4/1

17

Sandulescu C. Aurora Ioana

 

12

0/28

2/15

65

4/7

18

Simion G. Alexandru

 

11

7/10/15

11/16

52

4/4/5

19

Stanciu P. Razvan

 

13

17

9/8/15

55

4/4/6

20

Tecuceanu C. Ioana Madalina

13

15

2/20

5/18

76

4/8

21

Urse C. Costin Ionut

 

17

0/22

10/18

67

4/7

22

Vaduva I. Daiana Maria

 

14

18

1/9/15

57

4/4/6

23

Varzariu-Darie V. Iuliana

 

14

19

21

78

8

 

 

GRUPA 445A (EA-ISC)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

 

1

Baiu A. Alina Daniela

 

18

5/15

7/15

58

4/6

 

 

2

Bibiri N. Iuliu Cezar

 

11

15

10

 

a/4

 

 

3

Bobe D.E. Stefan Cristian

10

16

20

19

75

8

 

 

4

Dobrescu I. Ion

 

10

15

18

53

a/5

 

 

5

Dumitru C. Cristina Gabriela

 

14

0/16

15

55

4/6

 

 

6

Licu M. Razvan Costin

 

12

0/0/15

21

58

4/4/6

 

 

7

Mamaliga Vladimir

 

13

15

15

53

1/5

 

 

8

Manache V. Alin

 

16

23

22

71

7

 

 

9

Meglei C. Gheorghe Gabriel

 

13

0/15

0/0/15

53

4/4/5

 

 

10

Mihalcea V. Bogdan

 

13

23

15

61

6

 

 

11

Milea V. Marius

 

11

19

16

55

6

 

 

12

Mirea G. Marian Daniel

 

10

20

0/30

70

4/7

 

 

13

Nitu N. George Adrian

15

17

26

28

86

9

 

 

14

Paun I. Ionut Cristian

10

20

35

32

107

10

 

 

15

Popa N. Florin

15

17

20

23

85

9

 

 

16

Popescu S.F. Simona Cristina

 

16

16

18

60

6/10

 

 

17

Stanescu L. Silviu Ion

 

13

22

20

65

7

 

 

18

Stefan A. Catalin

 

11

17

18

56

6

 

 

19

Stoican I. Ion

 

*

 

 

 

 

 

 

20

Tolbaru S. Savu Razvan

 

11

10/15

10/16

52

4/5

 

 

21

Vladu I. Bogdan Daniel

 

12

27

2/16

65

4/7

 

 

 

GRUPA 441B (EA-IFIA)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

 

1

Amariei P. Alexandru Cozmin

 

*

 

 

 

 

 

 

2

Coman G. Cristian

 

10

0/0

0/0

 

4/2

 

 

3

Costache E. George

 

13

15

15

53

5

 

 

4

Cotescu O.C. Marius Adrian

 

15

31

29

85

9

 

 

5

Danielescu I. Ioana

9

12

15

19

65

7

 

 

6

David E.N. Mihaela

10

12

15

4/28

75

4/8

 

 

7

Dinca G. Alin Florin

8

13

0/6/30

0/15

76

4/4/8

 

 

8

Dragomir R. Bogdan

 

12

0/0/17

1/0/15

54

4/2/5

 

 

9

Gaita G. Elena Catalina

10

12

0/21

4/17

70

4/7

 

 

10

Gaita G. Claudiu

5

10

18

0/6/23

66

4/4/7

 

 

11

Ghilenschi C. Mihai Alexandru

 

12

15

15

52

5

 

 

12

Ion M. Vlad Alexandru

 

12

23

10/17

62

4/6

 

 

13

Kreindler L.M. Cristian Iulian

 

*

 

 

 

 

 

 

14

Marginean S. Stefana Maria

 

13

0/0/17

0/0/15

52

4/4/5

 

 

15

Moroianu O. Ruxandra

 

12

0/5/9/5/3/15

0/5/2/5/0/17

54

4/4/3/3/3/5

 

 

16

Nedelcu A. Razvan Claudiu

 

13

9/15

4/21

59

4/6

 

 

17

Pirvu G. Iulia Oana

 

*

 

 

 

 

 

 

18

Popescu A. Daniel Robert

 

19

24

22

75

8

 

 

19

Popescu C. Razvan Mihai

10

17

0

0

 

4

 

 

20

Tatarca D. Alin Cristian

 

13

0/0

0/0

 

4/4

 

 

21

Ungureanu C. Irina Maria

9

12

0/15

0/24

70

4/7

 

 

22

Zanfir N. Dragos

10

15

25

26

86

9/10

 

 

DIF.

Zanfir M. Gabriel Relu 2004-2005

 

12

0/16

0/14

52

4/5

 

 

GRUPA 442Ba (EA-II)

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

1

Avasilcai C Adrian

 

10

0

0

 

4

 

2

Bibirus T. Bogdan

 

11

0/13

0/21

 

2/4

 

3

Cioinigel V. Andrei

 

14

0/15

7/22

61

4/6

 

4

Corbeanu M. Marcel

 

14

15

10/16

55

4/6

 

5

Dascalu E. Adrian

 

12

0/0/12/0

3/0/0

 

2

 

6

Enache V. Costin Eugen

 

12

8/2/17

7/0/23

62

4/4/6

 

7

Ghinea I. Andrei

 

11

15

16

52

5

 

8

Margine M. Petru Ciprian

 

16

0/3/0/30

0/0/8/20

76

4/4/4/8

 

9

Mihaescu T.M. Mihnea

 

17

 

 

 

 

 

10

Miscoci N. Adrian Mihai

 

14

22

9/15

61

4/6

 

11

Munteanu I. Daniel Dumitru

 

12

21

9/7

 

4/4

 

12

Radu C. Petru

 

13

0

4

 

4

 

13

Savutiu N. Radu

 

12

0/15

8/10/0/33

70

4/4/4/7

 

14

Spanu A.M. Daniela Rozalia

 

*

 

 

 

 

 

15

Spirea N. Ionel

 

*

 

 

 

 

 

16

Stefan A. Darius Ionut

 

12

0

3

 

4

 

17

Tomsa A. Vlad Catalin

 

17

18

32

77

8

 

18

Zaharia C. Florin Constantin

 

15

0/7/19

6/0/0/0/34

78

4/4/4/4/8

 

 

GRUPA 443B (EA-EIM)

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

Numele si prenumele

TC

LAB

P1

P2

TOT

NOTA

 

1

Canache S. Emilian Andrei

10

15

15

16

66

7

 

2

Dabija V. Tudor

 

*

 

 

 

 

 

3

Dragan G. E. Bogdan Valeriu

 

12

0/20

2/0/15

57

4/4/6

 

4

Dumitrascu V.D. Razvan Traian

 

14

0/15

8/4/15

54

4/4/5

 

5

Florea S. Stefan Sava

 

13

0/16

9/5/15

54

4/4/5

 

6

Florea V. Liviu Marian

 

11

0/18

0/17

56

4/6

 

7

Gabar I. Florin

 

11

0/18

0/20

59

a/4/6

 

8

Gheorghiasa D. Ana Maria

10

13

0/25

6/17

75

4/8

 

9

Ionescu G. Andrei

7

11

0/16

0/15

59

4/6

 

10

Isaev L. Irina

9

13

25

8/16

73

4/7

 

11

Manea V. Alexandru Cristian

8

11

0/24

0/17

70

4/7

 

12

Pereteatcu A. Mihaela

5

13

10/21

5/25

74

4/7

 

13

Popa E. Sorin Marian

 

12

0/15

4/19

56

4/6

 

14

Pungulescu E. Vadim Alexandru

9

12

27

23

81

8

 

15

Rediu E. Florin

8

11

0/16

1/27

72

4/7

 

16

Stroe A. Stefan Dragos

 

12

0/18

0/15

55

a/4/6

 

17

Zevri S. Suzana

10

14

26

15

75

8

 

 

Obs.: punctajele marcate cu bold se echivaleaza.